I Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "Little stars"

W dniu 06.03.2018 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 17 w Radomiu odbył się po raz pierwszy Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej „Little Stars” zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

W festiwalu wzięły udział dzieci 5, 6 – letnie z radomskich przedszkoli.                                                                                                                                              W części pozakonkursowej swoje umiejętności językowe i wokalne zaprezentowały dzieci  5 i 6 – letnie  z Przedszkola Publicznego Nr 17 w Radomiu.

W części konkursowej wzięło udział trzech solistów oraz sześć zespołów z 7 przedszkoli.

Występy uczestników oceniane były w dwóch kategoriach:

- kategoria I: występ indywidualny;

- kategoria II: występ zespołu (składającego się z 3 – 5 osób).

WYNIKI CZĘŚCI KONKURSOWEJ FESTIWALU:

• W kategorii I (występ indywidualny):

I miejsce: Alicja O.(PP Nr 12), Aleksander N. (PP Nr 24)

II miejsce: Miłosz S. (PP Nr 11)

• W kategorii II (występ zespołu):

I miejsce: Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu oraz Przedszkole Publiczne Nr 12 w Radomiu

II miejsce: Przedszkole Publiczne Nr 24 z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Radomiu oraz Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Juliana Tuwima w Radomiu

III miejsce: Przedszkole Publiczne Nr 2 w Radomiu oraz Przedszkole Publiczne Nr 16 w Radomiu

To był dla nas ogromny zaszczyt gościć tylu utalentowanych uczestników. Gratulujemy wszystkim laureatom!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.