Świąteczny występ grupy IX i VI w Domu Pomocy Społecznej

WYSTĘP dzieci z grupy IX i VI W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ „WETERANA WALKI I PRACY”

W dniu 28 marca 2018 roku dzieci z grupy IX i VI wystąpiły dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej „Weterana Walki i Pracy” w Radomiu (ul. Wyścigowa 16) podczas uroczystego spotkania z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W spotkaniu tym uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz Miasta – Pan Jerzy Zawodnik – Zastępca Prezydenta Miasta Radomia oraz Pani Magdalena Lasota – Radna Rady Miejskiej  w Radomiu, ksiądz z Parafii Świętego Brata Alberta oraz przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Dzieci przedstawiły zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Wszyscy oglądający występ byli zachwyceni pięknymi strojami, w które dzieci były ubrane i wysokim poziomem występu. Występ naszych dzieci przyniósł pensjonariuszom i zaproszonym gościom wiele niezapomnianych chwil wzruszeń, wywołał uśmiechy na ich twarzach.