Poranek Muzyczny w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu / gr. VI, VII, VIII

We wtorek w dniu 27 marca dzieci ze starszych grup uczestniczyły w koncercie muzycznym, przygotowanym przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. Był to wspaniały popis tańca, śpiewu i gry na instrumentach w wykonaniu tak młodych artystów. Poprzez muzykę i ruch , opowiedzieli nam oni o kolorowej, pachnącej wiośnie, która przyniosła ze sobą spiew ptaków, kolorowe kwiaty i wiosenny deszczyk. Bardzo podobał nam się ten występ. Największą niespodzianką dla dzieci był popis gry na bębnach w wykonaniu sekcji dętej. Młodzi muzycy rozgrzali swoją grą zgromadzoną na sali publiczność. Nasze dzieci bardzo żywo i spontanicznie reagowały na rytmy wygrywane na bębnach. Podskoki, głośne oklaski i uśmiech na twarzy świadczyły o dobrej zabawie podczas koncertu. Czekamy z niecierpliwością na kolejny...