Plakaty pt.: "100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości"

W miesiącu marcu we wszystkich oddziałach przedszkolnych zostały przeprowadzone zajęcia dotyczące tematyki patriotycznej i niepodległości. Dzieci z całego przedszkola, zostały wprowadzone w tematykę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918r. Wspólnie odśpiewano Hymn Polski, zachowując w trakcie odpowiednią postawę, zapoznano dzieci z postacią Józefa Piłsudskiego. Przedszkolaki wykonały także pracę plastyczną po tytułem: „100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości” różnymi technikami między innymi: odbijanie rączek maczanych w białej i czerwonej farbie na mapie Polski, odbijanie paluszków w białej i czerwonej farbie na mapie Polski, wydzieranie białych i czerwonych kawałków papieru kolorowego i wypełnianie nimi środka mapy Polski z zaznaczeniem stolicy Polski – Warszawy i miasta z jakiego pochodzimy, wykorzystanie małych i dużych kółek do godła Polski – metodą orgiami oraz stworzenie godła Polski z wyciętych z białego papieru dłoni dzieci.