III Międzyprzedszkolny Konkurs Muzyczny - Ekologiczna piosenka

W dniu 17.04.2018 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 17 im. Czesława Janczarskiego odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Muzyczny „Ekologiczna Piosenka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

W konkursie wzięły udział dzieci 3,4, 5 i 6 – letnie z 5 radomskich przedszkoli – dwóch solistów oraz cztery zespołów.

Występy uczestników oceniane były w dwóch kategoriach:

- kategoria I: występ indywidualny;

- kategoria II: występ zespołu muzycznego.

WYNIKI CZĘŚCI KONKURSOWEJ FESTIWALU

Kategoria soliści

I miejsce: Błażej W. z (PP Nr 15) i Aleksander Nowak  (PP Nr 24)

Kategoria zespół muzyczny

I miejsce: Hanna C., Korneliusz Ch., Julia G.(PP Nr 19)

II miejsce: Maria S., Oliwia Ch., Liliana R. (PP Nr 24) oraz Nikola R., Ada J., Natalia Z. (PP Nr 15)

III miejsce: Maksymilian Ch., Maja Z. (PP Nr 1)

Tegoroczne prezentacje dotyczyły tematyki związanej z gatunkami zwierząt zagrożonych wyginięciem. Nasi uczestnicy wykonali utwory muzyczne o fokach, jeżach i innych cennych stworzeniach. Wszyscy pomimo swojego młodego wieku wspaniali pokazali talenty wokalne i obycie ze sceną. Konkurs przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze. Narady jury trwały krótko, a wyłonieni laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, ufundowane przez Kancelarię Prezydenta Miasta Radomia i nasze przedszkole.