Konkurs- O czyste powietrze dbamy - ze smogiem wygramy!/ prace dzieci z gr. VII i VI

Konkurs dla przedszkoli „O czyste powietrze dbamy – ze smogiem wygramy!" - X edycja

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprosił do udziału w konkursie o tematyce ekologicznej placówki przedszkolne z województwa mazowieckiego. Nasze przedszkole zgłosiło swój udział w konkursie.  Dzieci ze wszystkich grup wiekowych wspólnie z paniami przygotowały prace plastyczne.

Tematyka tegorocznej edycji nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego i jego wpływu na zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza.

Prace konkursowe odnosza się do tematu konkursu, uwzględniają problemy ekologiczne związane z zanieczyszczeniem powietrza, promują działania podejmowane na rzecz ochrony powietrza oraz podnoszą świadomość ekologiczną u dzieci dotyczącą zagrożeń, jakie powoduje smog.

Z grupy VII - Biedronek pracę wykonali: Amelia K., Tola L.

Z grupy VIII - Żabek pracę wykonały: Julia B., Ola M., Zosia O.

Trzymamy za nich kciuki!