Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem - Mali miłośnicy przyrody.

Publiczne Przedszkole Nr 17 w Radomiu było organizatorem Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Mali miłośnicy przyrody”.

Konkurs przeznaczony był dla wychowanków przedszkoli znajdujących się na terenie miasta Radom.

Jego celem było kształtowanie nawyków dotyczących ochrony środowiska naturalnego, promowanie opiekuńczego stosunku do Ziemi (przyrody), rozwijanie i promowanie dziecięcych talentów.

W konkursie wzięło udział 20 dzieci reprezentujących siedem radomskich przedszkoli: PP 22, PP 4, PP 16, PP 14, PP 19, PP 6, PP 25, PP 15.

Konkurs został przeprowadzony dla dzieci 3 i 4-letnich.

Komisja składająca się z nauczycieli, opiekunów dzieci wyłoniła sześciu laureatów:

• I miejsce Liliana B. i Zuzanna G.
  • II miejsce Alicja B. i Aniela K.
  • III miejsce Wiktoria G. i Bartosz N.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, pozostali uczestnicy dyplomy za udział w konkursie.

Koordynatorki konkursu - Karolina Gut i Elżbieta Stępień.