Festyn Rodzinny - Bezpieczna Rodzina

Festyn rodzinny organizowany w naszym przedszkolu w dniu 05.06.2018 r. pod hasłem: "BEZPIECZNA RODZINA"za nami! Cóż to był za dzień.

Festyn odbył się w godzinach 15.00 - 18.00. Na rodziców i dzieci czekało wiele atrakcji.Na scenie wystapili laureaci miedzyprzedszkolnych konkursów. Młodzi artyści prezentowali swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Policji, którzy przeprowadzili konkurs na temat bezpieczeństa. Po części artystycznej czekały na wszystkich kąciki: balonowe szaleństwo, drzewko szczęścia, malowanie na murze, wodne tatuaże, rzut do celu, fotobudka i inne. Można się było także posilić ciepłą kiełbaską i przepysznymi ciastami. Mamy nadzieję, że bardzo się wszystkim podobało. Dla nas to była cudowna okazja do wspólnej zabawy. Przy dźwiękach skocznej muzyki spędziliśmy wspaniałe chwile z Państwem i dziećmi. Dziękujemy za pomoc!