Występ dzieci z grupy VI w Domu Pomocy Społecznej na Letnim Festynie

W Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy przy ul. Wyścigowej 16 dużo się działo! Wszystko za sprawą letniego festynu pod optymistycznym hasłem: „Dodajemy słońca do lat”. Impreza odbyła się w piątek 15 czerwca 2018 roku .

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy to osoby starsze także niepełnosprawne i wymagające całodobowej opieki. Dużą grupę mieszkańców stanowią osoby, które mają liczne zasługi w swojej działalności na rzecz naszego kraju walcząc o jego wolność i dobre imię. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy dla nich wystąpić z i czerpać z ich doświadczeń i wiedzy. Dzieci z grupy VI pod opieką pani Barbary Wojszko wystąpiły z przedstawieniem pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Występ dedykowaliśmy wszystkim babciom i dziadkom, którzy tak pięknie czyją bajki swoim wnukom.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz Miasta – Pan Jerzy Zawodnik – Wiceprezydent Miasta oraz Pani Magdalena Lasota – Radna Rady Miasta Radomia.

Letni festyn pod hasłem, „Dodajemy słońca do lat” pokazał nam, że nie ma żadnej bariery wieku na aktywność, na doświadczanie piękna, radości i szczęścia. Na festynie, który odbył się w plenerze czekało na nas dużo atrakcji m.in. pokazy musztry, koncerty, konkursy. twórczością.