DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2018

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2018 roku - w naszym przedszkolu

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w naszym przedszkolu przez cały rok. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. Ogłoszenie Dnia Przedszkolaka w całej Polsce przez Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, to doskonała propozycja wspólnego działania środowiska wychowania przedszkolnego.

Wszystkie dzieci spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, aby uczcić to wyjątkowe święto. Z tej okazji przedstawiciele każdej grupy złożyli uroczyste przyżeczenia i wszyscy razem odśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka. Po części oficjalnej rozpoczęły się przygotowane specjalnie dla naszych wychowanków zabawy i konkursy m. in. rzut do celu, rysowanie kredą Przedszkola Marzeń, zabawy z chustą i wspólne tańce. Było bardzo kolorowo i wesoło.