Urodziny Książkowego Misia 2018

W dniach 16 października 2018 roku, o godz. 9.15 i  10.15 w naszym przedszkolu odbyły się środowiskowe imprezy czytelnicze z okazji „URODZIN KSIĄŻKOWEGO MISIA” (z udziałem zaproszonych gości – przedstawicieli instytucji publicznych oraz rodziców),  zorganizowane w ramach działań na rzecz Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Barbara Buchowicz – Inspektor Referatu ds. Oświaty Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu, Pani Lucyna Stępień – zastępca dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 33 w Radomiu, Pani Izabela Brejtkop – aktorka Teatru Powszechnego w Radomiu, Pani Kamila Adamska – st. asp.z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. rodzice. Wszyscy zaproszeni goście wraz z Panią dyrektor Anną Belowską czytali dzieciom opowiadania o misiach.

Niespodzianką dla wszystkich zebranych (zarówno dzieci, jak i dorosłych) był występ przedszkolaków z grupy IX – którzy zaprezentowali program artystyczny pt. „Urodziny Misia”. Mogliśmy podziwiać ich popisy recytatorskie, a zwłaszcza taneczne. Największy aplauz otrzymali chłopcy za swój popis gry na gitarze w utworze Czerwonych Gitar „Cztery niedźwiadki”. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla Książkowego Misia urodzinowe prezenty: zagadki, wiersze i taniec. Bawiliśmy się wspaniale.