W dniu 23.11.2018r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o ciekawostkach z życia niedźwiedzi. Dzieci chętnie brały udział w konkursach. Wybrano również króla „Miodojadka”, który najszybciej zlizał z talerzyka przysmak misia – miodek. Każda z grup wykonała zbiorową pracę plastyczno - techniczną „Miś”. Powstały piękne, kolorowe misie, które będą zdobić przedszkolne sale. Rozstrzygnięty został też konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs ten spodobał się dzieciom i dał im ogromną radość tworzenia swojej wersji misia, a forma była dowolna, dlatego dzieci z niewielką pomocą rodziców wykazali się ogromną pomysłowością. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.