MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 26 lutego 2019 roku reprezentanci grup VI-VIII wzięli udział w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 3 w Radomiu. Był to konkurs Patriotyczny pod hasłem „Polak Mały”. Bartosz M. z grupy VI recytował wiersz „Co to jest Polska” autorstwa K. Grochowskiej, Hania Ch. z grupy VII zaprezentowała wiersz pod tytułem „Moja mała Ojczyzna” J. Białobrzeskiej. Najstarszy z naszych przedstawicieli, Jaś O. z grupy VIII przedstawił wiersz Cz. Janczarskiego „Co to jest Polska”. Podczas obrad komisji dzieci zostały zaproszone na poczęstunek. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w dwóch kategoriach wiekowych: 5 i 6-latki. Bartek M. zdobył 3 miejsce w grupie dzieci 5-letnich. Każdy uczestnik rywalizacji otrzymał dyplom oraz nagrodę - książkę.