WITAMY CIĘ WIOSNO

21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień wiosny, Dzień Wagarowicza, Światowy Dzień Zespołu Downa, Międzynarodowy Dzień Poezji, Światowy Dzień Leśnika. W naszym przedszkolu właśnie 21 marca świętowaliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji dzieci z grupy VI ”Misie” przygotowały przepiękne przedstawienie, w którym witaliśmy Panią Wiosnę. Jednak w przegonieniu zimy miały udział wszystkie dzieci, które zaprezentowały wiosenną piosenkę. Tego dnia nie zabrakło również wspólnych zabaw i konkursów. Przedszkolaki zmierzyły się z wiosennym quizem, zatańczyły taniec motyla oraz wcieliły się w skaczące żabki. Całą uroczystość zakończyło symboliczne wygonienie „Marzanny”, a co za tym idzie przywitanie wiosny. Bardzo dziękujemy pani Edycie Werbowskiej-Kozerze oraz Małgorzacie Cieślik za przygotowanie wspaniałej imprezy. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia.