Spotkanie Wielkanocne 2019

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać kolejnym pokoleniom. Również w naszym przedszkolu, tuż przed Wielkanocą, 18 marca 2019 roku odbyło się uroczyste spotkanie , na którym zgromadziły się dzieci oraz pracownicy przedszkola. Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych, przez Panią Dyrektor Annę Belowską przedszkolaki z grupy „Żabki”, "Słoneczek" i "Misiów" wprowadziły zebranych w świąteczny nastój, prezentując część artystyczną. Na scenę jako pierwsze wkroczyły wiosenne kwiaty i Marzanna z radosnym powitaniem. Zaraz po niej wielkanocne pisanki, baranki, zajączki, które z pomocą pozostałych dzieci, przywołały wielkanocne tradycje. Występom dzieci towarzyszył śpiew, taniec i polewanie wodą.  Na zakończenie proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Świata ks. Ireneusz Grycan poświęcił pokarmy i złożył wszystkim świąteczne życzenia. Zgodnie z wielkanocną tradycją dzieci i dorośli podzielili się jajkiem, życząc sobie wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.