Relacja z powstawania nagrania i teledysku - W chmury daj nura !

WIELKI SUKCES NASZYCH DZIECI  w I Krajowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Mini Debiuty - Opole 2019 !!!

Z wielką przyjemnością informujemy, że dziewczynki z naszego przedszkola Pola z grupy III, Tosia i Zuzia z grupy V, Amelia, Maja, Lena i Ola z grupy IX i pani Małgorzata Trzpioła - nauczyciel i wychowawca grupy V, pani Barbara Wojszko - nauczyciel i wychowawca grupy IX uczestniczyły w nagraniu teledysku do piosenki pani Emilii Rutkowskiej - Bekas pt. W chmury daj nura. Zuzia, Maja i Ola wykonały ją i nagrały w profesjonalnym studio. W dniu 8 kwietnia kręciliśmy ujęcia do teledysku w naszym przedszkolu i parku Leśniczówka. A wszystko po to, aby zgłosić swój udział w I Krajowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Mini Debiuty  - Opole 2019. Dziś znamy już wyniki. Z dumą ogłaszamy że:

ZDOBYLIŚMY WYRÓŻNIENIA W TRZECH KATEGORIACH

za najlepszą nowo stworzoną piosenkę

za najlepsze wykonanie nowo stworzonej piosenki

za najlepszy teledysk.