HAWAJSKI DZIEŃ MATKI W GRUPIE VI/MISIE

Mama na Hawajach? Dlaczego nie :). Właśnie na taką podróż dzieci z grupy VI zabrały swoje mamy świętując Dzień Matki. W dniu 24.05.2019 r. „Misie” zorganizowały zajęcia otwarte dla swoich mam. Podczas zajęć nie zabrakło wierszy, śpiewów czy hawajskiego tańca. Zaproszeni goście, oprócz biernego oglądania przygotowanego przedstawienia, uczestniczyli w zabawach takich jak: hawajski taniec mamy i dziecka, pompowanie dmuchanych piłek na czas oraz najszybsze wypicie napoju. Po zabawach mamy wspólnie z pociechami wykonały przepiękne hawajskie naszyjniki. Na zakończenie wspólnie spędzonego czasu wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na poczęstunek oraz zastały wręczone mamom wykonane przez dzieci prezenty - przepiękne kwiaty w doniczkach. Był to świetnie spędzony czas wspólny dla wszystkich dzieci oraz ich ukochanych mam. Zapraszamy do obejrzenia galerii.