Dzień Mamy gr. III "Myszki"

Mama  to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra  i  szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Z tej właśnie okazji 24 maja 2019 roku przedszkolaki z grupy III świętowały Dzień Mamy. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, na twarzach mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty plastyczne. Mamusie otrzymały w prezencie bawełniane torby i wspólnie z dzieckiem ozdobiły je pięknymi rysunkami oraz odbitymi dłońmi. Wszyscy przekazali mamom swoje najgorętsze życzenia z okazji ich święta.