Wycieczka do Gościńca Wiecha - grupy V, VI i VII

Przedszkolaki z grup V-VII odwiedziły 28.05.2019 r. gościniec położony we wsi Kawęczyn. Na dzieci czekały takie atrakcje do zwiedzania jak: stara zagroda wiejska, piekarnia, kuźnia, oryginalne stare wiatraki, młyn wodny, kapliczka, wozownia. Podczas wycieczki dzieci miały okazję przejechania się zadaszonym wozem po pięknych terenach skansenu oraz obserwowania zwierząt: danieli, kóz, osiołków, kucyków i koni. Na wycieczce było także smacznie, dzieci zostały przywitane drożdżówką oraz herbatką a na zakończenie czekała na nie pyszna pieczona kiełbaska. Na wyprawie nie zabrakło także zabawy. Nadmiar energii pozostałej po zwiedzaniu spożytkowaliśmy podczas dyskoteki, w której każdy bardzo chętnie wziął udział. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków po powrocie to najlepsza ocena udanej wycieczki.