Spotkanie z absolwentką w Grupie IX Żabki

Wspaniale było gościć absolwentkę naszego przedszkola. Karolina w tym roku kończy naukę w szkole podstawowej i rozpocznię naukę w liceum. Dla nas zgodziła się powspominać dawne dzieje, kiedy była jeszcze przedszkolakiem. Co prawda przyznała, że mało pamięta z tego okresu, ale na szczęście jej mama zechciała nam zdradzić jak sobie wtedy radziła. Dzisiaj jest dobrą uczennicą, zdobywającą wiele nagród za swoje osiągnięcia artystyczne, ale jako przedszkolak była nieśmiała i bardzo grzecza. Nie lubiła spać na leżakach, płakała, kiedy mama odchodziła.  W przedszkolu jej wychowawczyniami były: pani Basia W. I pani Bożenka M. Minęło kilka lat, ale Karolina nadal nas odwiedzai i utrzymuje z nami kontakt. Dzieci chętnie słuchały opowieści o tym, co czeka je w szkole. I wspólnie z Karoliną zastanawialiśmy się, czym różni się szkoła od przedszkola i dlaczego w przedszkolu jest super. Czekamy na kolejnych absolwentów. Dziękujemy za odwiedziny Karolinko!