Warsztaty kulinarne grupy VIII

W dniu 30.05.2019 r. dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych „Mały Kucharz” w pizzerii Da Grasso. gdzie pod czujnym okiem pracowników pizzerii, wałkowały ciasto, smarowały je sosem pomidorowym i ozdabiały ulubionymi składnikami: szynką, serem, ananasem. Tak przygotowana i oznaczona numerkiem pizza trafiała do pieca. Po upieczeniu pizzy każdy mógł spróbować swojego ,,kulinarnego dzieła". Do pizzy serwowany był sok pomarańczowy.Na zakończenie, za włożony wkład pracy i ogromne zaangażowanie 5.kulinarne, wszyscy otrzymali dyplomy poświadczające ukończenie szkolenia „Mały kucharz DA GRASSO” w zakresie robienia pizzy. Udział w warsztatach był prezentem od rodziców z okazji Dnia Dziecka. Serdecznie dziękujemy za super atrakcję.