WIZYTA SIOSTRY ZAKONNEJ Z PRZEDSZKOLA W JASIENIOWICACH NA UKRAINIE

W tak uroczystym dniu jak obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka odwiedziła nas siostra zakonna z przedszkola na Ukrainie. Celem jej wizyty było podziękowanie wszystkim dzieciom, rodzicom oraz personelowi naszego przedszkola za zbiórkę jaka została zorganizowana w grudniu 2018 roku. Siostra zakonna przywiozła dla wszystkich dzieci z PP Nr 17 słodką niespodziankę w ramach podziękowania za pomoc i dary. Przedszkolaki z radomskiego przedszkola wręczyły siostrze pamiątkową laurkę, przygotowaną przez dzieci. Możemy zapewnić, że nie była to ostania pomoc udzielona przez nasze przedszkole oraz ostatnia wizyta siostry w naszej placówce. Dziękujemy wszystkim, którzy się przyłączyli do akcji i zachęcamy do kolejnych zbiórek, które będą organizowane już wkrótce.