Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Radomiu - gr. IX

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Weterana Walki i Pracy w Radomiu

W dniu 25 października 2019 roku dzieci z grupy IX - Misie wybrały się do Domu Pomocy Społecznej  Weterana Walki i Pracy w Radomiu przy ul. Wyścigowej. Powodem tej wizyty były działania związane z realizacją Międzynarodowego Projektu Czytelniczego Magiczna Moc Bajek. Dzieci uczestniczyły w warsztatach artystyczno - muzycznych z seniorami po hasłem W każdym wieku w duszy gra. Zaprezentowały przed cudowną publicznością swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie w przedstawieniu Urodziny Kubusia Puchatka.Wysłuchały także tekstu J. W. Grimma pt. Kopciuszek, czytanego przez troje mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Na zakończenie mogliśmy porozmawiać o ulubionych bajkach z ich dzieciństwa i zwiedzić miejsce, w którym spędziliśmy wspaniale czas. Jesteśmy ogromnie wdzięczni pensjonariuszom domu za wspólne czytanie bajek i cudowne przyjęcie.