BohaterON w Twojej Szkole

W październiku dzieci z grup VI, VII I VIII wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię! Kampania miała na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz podniesienie poziomu wiedzy i świadomości uczniów na temat Powstania Warszawskiego, a także promocję patriotycznych postaw Polaków. W każdej z wyżej wymienionych grup zostały przeprowadzone zajęcia przybliżające tematykę Powstania Warszawskiego z wykorzystaniem otrzymanych od organizatora materiałów. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały własnoręcznie kartki dla Powstańców, które zostały wysłane na adres fundacji. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak wspaniałej akcji.