ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Misia to przypadające na 25 listopada święto ważne dla wszystkich dzieci. Któż bowiem nie miał swojego ukochanego pluszaka, który towarzyszył mu w najważniejszych momentach dziecięcego życia? Z okazji tego święta nasze przedszkolaki przyniosły do Przedszkola swoje ukochane misie i wraz z nimi uczestniczyły w specjalnie przygotowanych na tą okazję zabawach! Zarówno misie jak ich właściciele wysłuchali historii powstania pluszowego misia, uczestniczyli w zabawach z chustą animacyjną oraz w konkursie na najszybszego zjadacza misiowego miodku. Było dużo śmiechu, tańca, śpiewu i zabawy. Uwieńczeniem obchodów było stworzenie przez wszystkich "Grupowych misiów", które dumnie zawisły na przedszkolnej wystawie. Wszystkie chętne dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia w przygotowanej specjalnie misiowej fotobudce.