Laureaci Konkursu - Fun With English w PP Nr 1

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W JĘZYKU ANGIELSKIM - FUN WITH ENGLISH

POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RADOMIA

W dniu 27 listopada dwoje dzieci z naszego przedszkola - Lena Natora i Tymon Kiljański z grupy IX wzięli udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 17 im. M. Konopnickiej w Radomiu. Do udziału zgłosiły się dzieci z radomskich przedszkoli: PP NR 24, PP Nr 10, PP Nr 14, PP Nr 5, PP Nr 6, PP Nr 4, PP Nr3, PP Nr 1, PP Nr 13, PP Nr12, PP Nr 8. W sumie 21 uczestników. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem poziomu, jaki reprezentowały dzieci. Jury miało bardzo trudne zadanie, wybierając tylko troje laureatów i przyznając cztery wyróżnienia. Naszym wychowankom udało się odnieść duży sukces. Lana za wiersz pt. "My amazing family" zdobyła wyróżnienie, a Tymon za wiersz pt. "What do you want to be" otrzymał II miejsce. Jesteśmy z nich ogromnie dumni. Do występu przygotowała ich pani Barbara Wojszko - wychowawca grupy Misiów.