Spotkanie z policjantem - GRUPA I, II, III, IV, V, VIII, IX

W piątek 27.10.2017 roku nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP z/s w Radomiu: podinspektor Stanisław Popiel, podkomisarz Emilia Kosma i młodszy aspirant Ewelina Stróżka. Spotkanie odbyło się w ramach działań realizowanych w przedszkolu z Innowacji Pedagogicznej "Bezpieczne przedszkole". Podczas spotkania przedszkolaki poprzez zabawę mogły zgłębić wiedzę dotyczącą prawidłowego korzystania z drogi, właściwego przechodzenia przez jezdnię oraz potrzeby używania elementów odblaskowych. Dużą niepodzianką dla dzieci była policjantka - Zebra, która oprócz nauki przechodzenia przez jezdnię, przybijała "piątki" i łaskotała dzieci ogonem. Przedszkolaki ochoczo uczestniczyły w spotkaniu.
Pamiętajmy, że dzieci należy edukować od najmłodszych lat, ponieważ bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa.