Spotkanie z policjantem 27.10. 2017 r. - Grupy VI i VII

Odwiedziny Funkcjonariuszy Policji odbyły się w każdej grupie, pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?… Policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym. Obejrzeliśmy wspólnie film edukacyjny "Bezpieczna droga z radami Sponge Boba". Dzieci wykazały sie dużą wiedzą na temat ruchu drogowego, odpowiadając na pytania zadane przez naszych gości. Niespodzianką dla wszystkich okazała sie wizyta zabawnej Zebry plolicjantki, która przytuliła wszystkie dzieci i zatańczyła z nimi wesoły taniec. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki: smycze, odblaski, plakietki.

Serdecznie dziękujemy Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.