Przedszkolny Atlas Drzew - grupa VI Żabki- realizacja projektu "W zaczarowanym wiecie drzew"

W ramach realizacji projektu "W zaczarowanym świecie drzew" dzieci wspólnie z rodzicami wykonali przepiękne prace plastyczne, opisujące i obrazujące drzewa z ich najbliższego otoczenia. Podziwialiśmy ich pomysłowość i wykorzystanie naturalnych materiałów. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji na temat drzew, rysując je, wyklejając i zamieszczając krótki opis. Rafałek podczas zajęć wyjaśnił wszystkim  dzieciom z grupy, co to znaczy, że brzoza ma elastyczne gałęzie. Wszystkie pięciolatki były zaskoczone rozmiarem, jakie może osiągnąć drzewo i ich długowiecznością. Tak powstał nasz Przedszkolny Atlas Drzew - grupy VI.