Pasowanie na przedszkolaka - gr. I "Myszki", II "Motylki", V "Słoneczka"

W dniach 21,22 i 23 listopada dzieci z grup I „Myszki", II„ Motylki", V „Słoneczka"zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 17, pani Anna Belowska.  Dzieci zapreznetowały program artystyczny, który został przygotowany pod kierunkiem nauczycielek. Spotkanie miało podniosły charakter, a punktem kulminacyjnym było ślubowanie przedszkolaków. Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając specjalnej, dużej kredki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Po zakończeniu przedszkolaki wraz z panią dyrektor, nauczycielkami i rodzicami pozowały do pamiątkowego zdjęcia.