Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim - Gratulacje dla Amelki W. z gupy IX !

I Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim

Enjoy English Out Loud

W dniu 14 maja 2019 roku dziewczynki (Maja K., Amelia W. i Zosia O.) z grupy IX uczestniczyły w Konkursie Recytatorskim organizowanym przez PP Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu.  Do występu przygotowała ich pani Barbara Wojszko - nauczyciel i wychowawca grupy. Zosia deklamowała wiersz pt. A little bird, a Amelia My Daddy. Celem tej imprezy było stwarzanie dzieciom możliwości reprezentowania swoich umiejętności językowych i artystycznych, rozwijanie zainteresowań poezją anglojęzyczną. Konkurs adresowany był do dzieci w wieku od 5 do 6 lat. Jury oceniała m.in. poprawność wymowy w języku angielskim i ogólny wyraz artystyczny. Jesteśmy dumne z naszych reprezentantek.  Amelia Wasilewska z grupy IX zajęła III miejsce .  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!