Występ taneczny zespołu

WYSTĘP ZESPOŁU ROCKOWE BALETNICE

NA FESTYNIE RODZINNYM ZORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

31 MAJA 2019 ROKU

Zespół Centrum Aktywności Lokalnej dla osiedla Nad Potokiem zorganizował w piątek, 31 maja festyn rodzinny. Impreza odbyła się na placu zabaw między blokami przy ulicy Olsztyńskiej 29 i Sadkowskiej 15. W trakcie festynu występy artystyczne zaprezentowały  dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 i  z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 33 oraz zespół „Rockowe baletnice” z naszego przedszkola. Dziewczynki z grupy IX pod opieką pani Barbary Wojszko zatańczyły taniec dancehall do utworu Sean Paula "Rockabye". Impreza trwała się od godz. 14.30 do 17.30. Festyn współorganizowały Zespół Pracy Socjalnej numer 1, Urząd Miejski, radni Rady Miejskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu i Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto.