KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 27.02.2020 r. reprezentanci grup VI-IX uczestniczyli w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 3 w Radomiu. Dzieci recytowały wiersze mówiące o zdrowym odżywaniu oraz zdrowym trybie życia. W kategorii 5-latków reprezentował nas Leon N. z grupy VI. Chłopiec wywalczył 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.
W grupie 6-latków wystąpiły trzy dziewczynki: Marysia B. z grupy VII, Tosia K. z grupy VIII oraz Dorotka P. przedstawicielka grupy IX. Dwie dziewczynki (Marysia i Dorotka) także odniosły sukces i zajęły ex aequo drugie miejsce. W tym konkursie nie było jednak wygranych i przegranych, bo najważniejsza dla dzieci była dobra zabawa. Niezależnie od uzyskanego wyniku każdy uczestnik otrzymał nagrodę - dyplom oraz książkę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów!