Powiatowym Festiwalu Piosenki Polsko - Ukraińskiej "Bajkowe Melodie"

rok temu

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przedszkolaków do udziału w Powiatowym Festiwalu Piosenki Polsko - Ukraińskiej "Bajkowe Melodie" organizowanym przez nasze Przedszkole ??

Data: 27 kwietnia 2023 r, miejsce: Przedszkole Publiczne nr 17 im. Czesława Janczarskiego w Radomiu, budynek przy ulicy 25 Czerwca 79

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat ????

Głównym celem Festiwalu jest zachęcenie dzieci do publicznych występów, do rozwijania swoich talentów, nabywania przez nie umiejętności występowania na scenie oraz integrowanie dzieci narodowości ukraińskiej uczęszczających do przedszkoli z ich rówieśnikami. A co lepiej łączy wszystkie dzieci świata niż bajki i muzyka?????

Podczas Festiwalu zabrzmią melodie bajek w dwóch językach, albowiem organizowany jest on kategoriach:

1. Piosenka w języku ukraińskim

2. Piosenka w języku polskim

Bajkowo i śpiewająco ZAPRASZAMY!