Spektakl Teatru Tak w naszym przedszkolu

Teatr Tak „Przygody Łatka Wąchatka” to spektakl z elementami języka angielskiego.

Interaktywne i pouczające przedstawienie o różowiutkim pudelku, który mówi ludzkim głosem i porusza się na dwóch łapkach. Po tym jak właściciel pieska zostawia go w lesie, Łatek Wąchatek zamieszkuje w wiejskiej zagrodzie. Pudelek początkowo jest bardzo smutny, ale dzięki przyjaciołom, których poznaje na wsi, znowu odkrywa, jak można być szczęśliwym. Z biegiem akcji przedstawienia piesek poznaje nieśmiałego królika, którego uczy mówić głośno i wyraźnie, wiecznie sprzątającą świnkę, razem z którą zaprowadza porządek, Gąskę Roznioskę – miejscową listonoszkę, potrzebującą lekarstwa na chorobę mylenia adresów, czy Krowę Boligłowę, którą pudelek nakłania do nauki czytania.
„Przygody Łatka Wąchatka” to pouczająca opowieść o sile prawdziwej przyjaźni, o którą warto dbać, by być szczęśliwym! To także przedstawienie interaktywne z elementami języka angielskiego, zabawą logopedyczną, nauką piosenki oraz animacyjnymi tańcami.

Nasze przedszkolaki obejrzały spektakl w dniu 19 kwietnia 2018 roku. Bardzo się wszystkim podobał.