Dni Otwarte w naszym przedszkolu - 16.06.2018 r.

- w naszym przedszkolu

W sobotę 16 czerwca  2018 roku, w godz. 9.00 – 12.00 gościliśmy w naszych progach dzieci, które w wyniku naboru elektronicznego zakończonego  w dniu 17.05.2018r. zostały przyjęte do naszego przedszkola i  w dniu 1 września 2018 roku dołączą do naszej przedszkolnej społeczności wraz z Rodzicami/Opiekunami.

Cieszymy się, ponieważ byliście tego dnia z nami.

Dzieci  mogły:

• obejrzeć spektakl teatralny pt. „O pchle, co manier nie miała” wystawiony przez aktorów Teatru TAK,
  • zwiedzić przedszkole,
  • wziąć udział w wielu interesujących zabawach przygotowanych przez nauczycielki m.in. : zabawach konstrukcyjno-manipulacyjnych, zabawach muzyczno-ruchowych, wykonać wspólnie z dziećmi kolorowe motyle i nauczyć się języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
  • pobawić się w ogrodzie przedszkolnym: zabawy w piaskownicy i namalować piękny obraz kolorowymi farbami na folii rozwieszonej pomiędzy drzewami.

Było nam bardzo miło gościć Państwa i wasze dzieci.

Mamy nadzieję, że wszystkim spodobało się nasze przedszkole oraz osoby w nim pracujące. Dziękujemy za tak liczne przybycie.Spotkamy się już we wrześniu!

Anna Belowska – dyrektor przedszkola wraz z nauczycielkami