Spotkanie edukacyjne na temat - Bezpieczne Wakacje Nad Wodą

SPOTKANIE EDUKACYJNE NA TEMAT

Bezpieczne Wakacje Nad Wodą

W poniedziałek (11. 06. 2018 roku) gościliśmy w przedszkolu przedstwicieli Agencji szkolno - przedszkolnej Lupus, którzy przeprowadzili spotkanie edukacyjne na temat: Bezpieczne wakacje nad wodą. Celem przewodnim krótkich warsztatów było pokazanie i utrwalenie dzieciom zasad bezpiecznego zachowania na plaży w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat zagrożeń związanych z wypoczyniem na plaży. Brały aktywny udział w spotkaniu. Odpowiadały na pytania zadawane przez animatora, po czym za prawidłową odpowiedź miały możliwość odsłonięcia literki z tablicy edukacyjnej. Odkryły wspólnie z dziećmi hasło przewodnie, czyli napis - BEZPIECZNE WAKACJE. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało w prezencie Dyplom Małego Ratownika, a nasze przedszkole certyfikat udziału w akcji: Bezpieczne Wakacje Nad Wodą.