Dzień Edukacji Narodowej, to święto pracowników oświaty.

14 października obchodzony był w naszym przedszkolu Dzień Komisji Edukacji Narodowej. W spotkaniu udział wzięli, pracownicy przedszkola , grono pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców i dzieci z grupy I. Przybyłych gości powitała dyrektor Anna Belowska, która skierowała do wszystkich wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Pracownicy otrzymali nagrody i kwiaty z rąk dyrekcji przedszkola.  Dzieci  z grupy VII „Biedronki” pod kierownictwem wychowawczyń Gabrieli Kamińskiej i Marty Kutery swoim występem uczciły Dzień Edukacji Narodowej. Przedszkolaki podziękowały w wierszu i piosence swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Ten dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze i na długo pozostanie  w naszej pamięci.

RELACJA Z WYSTĘPU