PROGRAM EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY "JESTEM BEZPIECZNY"

Bezpieczeństwo to pojęcie bardzo ogólne i może dotyczyć wielu dziedzin życia. Nasze przedszkolaki w bieżącym roku szkolnym zagłębią się w to zagadnienie poprzez realizację zadań programu edukacyjno-wychowawczego „JESTEM BEZPIECZNY”. W październiku dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznych zabaw w budynku przedszkolnym oraz na placu zabaw, na spacerze, wycieczce  poprzez wykonanie grupowego „Kodeksu Zachowań”, wybrały się na skrzyżowanie oraz w salach zajęć utrwaliły zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię a także obejrzały film pt. „ Bezpieczeństwo dzieci na drodze”. Wiele radości i zabawy było przy śpiewaniu piosenek o zasadach jakie obowiązują w ruchu drogowym. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmików z realizacji powyższych zadań.

PIOSENKA W WYKONANIU GRUPY VI

PIOSENKA W WYKONANIU GRUPY VII