OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY KREATYWNY PRZEDSZKOLAK KREATYWNE DZIECKO

W roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko. Głównym celem projektu są kreatywne i twórcze działania nauczycieli z przedszkolakami oraz uruchamianie twórczości dzieci, by potrafiły zrobić „coś z niczego”. Za nami już dwa miesiące pracy z zadaniami projektu. W październiku dzieci wykonały jesienne makiety z wykorzystaniem zebranych darów jesieni: kasztanów, żołędzi, liści. W listopadzie przedszkolaki zmierzyły się z wybitnym dziełem „Słoneczniki” Vincenta van Gogha.  Tyle ile w przedszkolu jest grup, tyle było interpretacji tego dzieła. Jesteśmy dumni z dzieci i ich zaangażowania w realizację zadań. Zachęcamy do zapoznania się z pracami naszych przedszkolaków.