Mikołajowe szaleństwo w przedszkolu.

Mikołajki to popularne święto, znane nam już od najmłodszych lat. Jako dzieci wyczekiwaliśmy drobnego upominku, dostarczanego przez tajemniczego Mikołaja. W dniu 7 grudnia Mikołaj postanowił odwiedzić nasze przedszkole. Oczywiście nie był sam, towarzyszyła mu Śnieżynka. Dzieci długo wyczekiwały tego niezwykłego gościa, którego przyjęły z wielkim entuzjazmem. Wszystkie dzieci z przedszkola oczywiście były bardzo grzeczne, ale zanim otrzymały prezenty zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz wręczały przygotowane upominki przybyłym gościom. Mikołaj miał szczęście, otrzymał pyszne pierniczki oraz wiele upominków. Ale to nie wszystko co czekało na przedszkolaków w tym wyjątkowym dniu. Dzieci poznały historię o Świętym Mikołaju, tańczyły, brały udział w zabawach i rozwiązywały zagadki. Jesteśmy pewni, że ten dzień na długo zapadnie im w pamięci.