Akcja - Mała Książka Wielki Człowiek- Miejska Biblioteka Publiczna

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu przystąpiła do akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Wypożyczalnia dla Dzieci przy ul. Piłsudskiego 12 oraz wszystkie filie czekają dzieci z roczników 2014-2017. Każdy przedszkolak, który odwiedzi bibliotekę i zgłosi chęć udziału w akcji, otrzyma w prezencie książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”. W imieniu pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu zapraszamy dzieci, które już są czytelnikami biblioteki oraz oczywiście wszystkie te, które chcą nimi zostać.