Administrator danych osobowych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 17 im. Cz. Janczarskiego w Radomiu, ul. Zbrowskiego 10.

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy.

Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie ich na adres e-mail:

poczta@pp17.radom.pl

Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa osób kierujących korespondencję do Przedszkola, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez pocztę elektroniczną: bodo.radom@gmail.com

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Bartłomiej Kida.

Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub nawiązania kontaktu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie lub przesłaną korespondencję.

Jakie przysługują Pani/Panu prawa w związku z przetwarzaniem przez nas danych?

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, sprzeciwu, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.

Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem. Jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Tu nas znajdziesz!

Adres korespondencyjny:
XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Polskich Noblistów w Radomiu

ul. 25 Czerwca 79
26-617 Radom
509-440-647

Zbrowskiego 10, 26-600 Radom

telefon: (48) 363-75-09
e-mail: poczta@pp17.radom.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.