Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

We wtorek, 19 listopada 2021 r. obchodziliśmy wielkie święto- Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki ze wszystkich grup zostały zaproszone na imprezę urodzinową. W głównym budynku przedszkola o rok starszy Miś przyjmował życzenia i prezenty: Grupa "Kotki" przygotowała przedstawienie mówiące o tym, jak bardzo dzieci lubią czytać i jak bardzo cieszą się z przybycia Jubilata.Prezentem zaś od wszystkich przedszkolaków był taniec do piosenki "Hiphopowy Niedźwiedź ". Na koniec pani Dyrektor przeczytała fragment opowiadania o Misiu Uszatku "W sklepie z zabawkami".

Spotkanie w tak dużym gronie było doskonałą okazją do wyróżnienia zwycięzców konkursu na Eko - zabawkę. Miś Książkowy oddał więc trochę atencji dzieciom, które wraz  z rodzicami poświęciły swój czas i stworzyły przepiękne zabawki ekologiczne. Pani Dyrektor rozdała im nagrody i dyplomy a publiczność nagrodziła ich brawami.

Zdjęcia z tego niezwykłego dnia możecie obejrzeć w naszej galerii.