WYNIKI KONKURSU NA REKLAMĘ PRZEDSZKOLA

11 dni temu

W ramach realizacji programu rozwijającego przedsiębiorczość u dzieci "Kiedy dorosnę osiągnę sukces", wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie na reklamę przedszkola ????????????

Zaangażowanie było ogromne! Powstały plakaty, wiersze, piosenki i filmy!

Sami nie potrafiliśmy wybrać zwycięzców, udaliśmy się więc wprost do Radomskiej Grupy Mediowej i poprosiliśmy o pomoc!

Wszyscy redaktorzy przez tydzień oddawali swoje głosy i z niemałym trudem wyłonili zwycięzców:

Miejsca:

1. Grupa Pszczółki

2. Grupy Krasnoludki i Biedronki

3. Grupy Supersmyki, Motylki, Tygryski, Kotki i Muchomorki!

Dodatkowo Radomska Grupa Mediowa ufundowała naszym przedszkolakom cudowne nagrody - każda z grup otrzymuje płyty z bajeczkami a zwycięska grupa wejściówki do Tricoramy

BARDZO DZIĘKUJEMY!

Oczywiście dodajemy wszystkie nasze reklamy, jednak zrobimy to w osobnych postach, byście swoimi lajkami również sprawili dzieciakom i nam przyjemność .

Radio Rekord 106,2 FM oraz 93,4 FM

Cozadzien.pl