Rockowe Baletnice - laureatki II miejsca w Konkursie Tańca Nowoczesnego z gr. VI

I Miedzyprzedszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia odbył się w dniu 15. 02. 2018 r. w Resursie Obywatelskiej. Jesteśmy bardzo dumne, że wzięłyśmy udział w tym wydarzeniu. Bardzo lubimy tańczyć i mogłyśmy pokazać swój talent i pasję do tańca. Nie myślałysmy o wygranej i bardzo bałyśmy się występu na tak wspaniałej scenie, ale cieszymy się, że udało nam się wygrać miejsce na podium (srebro!!!).To było niezwykle trudne zadanie. Dzieci z innych przedszkoli prezentowały się znakomicie, a ich układy przygotowane przez profesjonalnych instruktorów tańca zachwycały każdego z oglądających. Jury nie miało łatwego wyboru, dlatego tak bardzo doceniamy ich decyzję. Dla nas taniec to wyrażanie uczuć,mamy nadzieję, że swoim występem poruszyliśmy serca publiczności.

Dziękuję moim dziewczynkom, kochanym ŻABKOM z grupy VI (Amelce S., Amelce W. ,Zosi O., Oli M., Julii B., Lence C., Mai K.,Mai B.) za przepiękny występ, chęć do pracy, talent i serce. Jestem z Was bardzo dumna. Drogie mamy Wam także chciałam podziękować, za pomoc w przygotowaniu strojów, za opiekę nad dziewczynkami podczas konkursu, a pani Sylwi M. za rockowe fryzury. Wychowawczyni p. Barbara Wojszko

Zapraszamy wszystkich do oglądania fotoreportażu.