Wizyta w bibliotece - grupa VIII

W dniu 23.03.2018 r dzieci udały się na wycieczkę do biblioteki mieszczącej się przy ulicy Zientarskiego 1A. Wszyscy spotkaliśmy się z ciepłym i życzliwym powitaniem. Przedszkolaki  z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Pani z biblioteki wyjaśniła w jaki sposób mogą dzieci wypożyczać książki, i w jaki sposób możemy odnaleźć je na półce. Dla zdecydowanej większości  była to pierwsza wizyta  wśród wielkiego księgozbioru. Wizyta przedszkolaków w bibliotece urozmaicona była dodatkowo czytanymi przez panie  fragmentami książek. Dzieci wpisały się do księgi pamiątkowej biblioteki. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane licznymi prezentami i złożyły obietnicę, że niedługo wrócą do biblioteki tzw. krainy książek .