Dzień Rodziny u Biedronek

Dzień Mamy i Taty u Biedronek/ gr. VII

26 maja obchodzimy Dzień Matki, Ojcowie świętują natomiast 23 czerwca. W Naszej grupie 24 maja zorganizowaliśmy Święto Rodziny. Na uroczystość dzieci zaprosiły swoich rodziców, wręczając im przepiękne zaproszenia. Podczas uroczystości Biedronki zaprezentowały przygotowane przedstawienie, podczas którego niejednemu rodzicowi zakręciła się łza w oku. Dzieci przepięknie recytowały m.in. takie wiersze jak: Mama i Tata” Jadwigi Koczanowskiej, „Lato z Tatą” Małgorzaty Wiśniewskej-Koszela czy „Dla Mamy i Taty”- Agaty Widzowskiej. Biedronki zaśpiewały również piosenki opowiadające o miłości do swoich rodziców. Na zakończenie rodzice otrzymali zrobione przez dzieci magnesy w kształcie serc oraz samochodzików i samolotów.  Dzieci z grupy VII wraz z nauczycielkami jeszcze raz pragną serdecznie podziękować rodzicom za liczne przybycie.