Akcja charytatywna "Mikołaj dla wszystkich dzieci"

W dniach od 13 do 24 listopada 2018r. w naszym Przedszkolu we współpracy z Caritas Diecezji Radomskiej przeprowadzona została akcja „Mikołaj dla wszystkich dzieci”. Akcja dotyczyła zbiórki zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z przedszkola w Jasieniowicach na Ukrainie prowadzonego przez siostry zakonne z Polski. Siostry przysłały podziękowanie za otrzymaną dla dzieci pomoc.

Kochane Przedszkole Nr 17 w Radomiu!

Serdecznie  dziękujemy Dyrekcji, Personelowi, Dzieciom i ich Rodzicom za przedświąteczne dary, które od Was otrzymaliśmy. To była piękna niespodzianka!

Dziękujemy za zabawki, gry, puzzle i przybory szkolne. Wszystko naprawdę nam się przydaje. Niektórzy nawet próbują czytać polskie książki ( znamy wiele wierszyków i piosenek polskich, ale czytać nie umiemy J; ale to nic, książki są piękne, zawsze ktoś nam je przeczyta).

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, bo wiemy, że mamy Kolegów i Koleżanki w Polsce, którzy o nas pamiętają. Pozdrawiamy serdecznie.

Siostry i Dzieci wraz z Rodzicami z Jasieniowic na Ukrainie.