Występ "Rockowych Baletnic" z grupy IX na II Konkursie Tańca Nowoczesnego

Udział „Rockowych baletnic” w II Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego w Radomiu pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Występ dziewczynek z grupy IX - przygotowany przez panią Barbarę Wojszko.

We wtorek, 26 lutego przedszkolaki z dziesięciu radomskich placówek prezentowały na scenie w Resursie Obywatelskiej taneczne talenty. Nie brakowało dobrej muzyki i świetnej zabawy. Organizatorem imprezy już po raz drugi było Publiczne Przedszkole nr 24 z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka. Mali i zdolni tancerze z poszczególnych zespołów zachwycali strojami, pomysłowymi układami, czy wyborem muzyki. I miejsce w konkursie zdobyły dzieci z PP 24, II miejsce PP Nr 13, natomiast III miejsce wytańczyły przedszkolaki z PP Nr 6. Konkurs pokazał, ile ekspresji, emocji i radości dostarcza małym tancerzom występ na scenie. Dzieci świetnie się bawiły i w ogóle nie myślały o tremie i rywalizacji. Najmłodsi chętnie biorą udział w takim przedsięwzięciu. A ich występy pokazały pasje do tańca. Efekty na scenie to oczywiście zasługa instruktorów, którzy na co dzień pracują z dziećmi. Na scenie wystąpiły: Zespół Arabeski z Publicznego Przedszkola numer 2, Zespół „Morska kraina” z Publicznego Przedszkola numer 4, „Tańczące przedszkolaki” z PP 5, „Tupaczki” z PP 6, Zespół „Bailarines” z Publicznego Przedszkola numer 13, „Roztańczona dziewiętnastka” z PP 19, „Mega sztosy” z Publicznego Przedszkola numer 22, „Confetti” z PP 23, a na koniec zespół „Green dance” z Publicznego Przedszkola numer 24 w wiązance przebojów z filmu „Grease”.

Oczywiście nie zabrakło tam i naszego zespołu tanecznego, czyli „Rockowych baletnic” – dziewczynek z grupy IX. Do występu przygotowała ich pani Barbara Wojszko – nauczyciel i wychowawca grupy Żabek. Gratulujemy wspaniałych popisów tanecznych! Jesteśmy z Was dumni!